Horizontální vyvrtávačky

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH 2023

19. 10. 2023 14.13

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) v Brně patří mezi nejvýznamnější evropské veletrhy v oboru a společnost RETOS VARNSDORF byla v roce jejího 30. výročí opět jeho součástí. 

Účast 1 312 vystavujících firem ze 43 zemí přilákalo přibližně 60 000 návštěvníků, což je oproti loňsku další nárůst. MSV proběhl v pozitivní atmosféře a zejména kvalitou jednání.

V rámci zahájení veletrhu byla společnost RETOS VARNSDORF vybrána k setkání delegace ministerstva obchodu a průmyslu s ředitelem Ing. Janem Müllerem, kde diskutovali o historii společnosti a úspěchu při exportu obráběcích strojů do celého světa.

K 30. výročí na stánku v tradičních barvách a příjemném prostředí byly k vidění historické stroje původní mateřské firmy Arno Plauert ze začátku 20. století po kompletní renovaci, které byly doplněny o nástroje technologického partnera Dormer Pramet. Dále návštěvníci mohli zhlédnout fotografie nových strojů s jejich příslušenstvím, modely strojů 10XP SERIES v měřítku 1:10, časovou osu vývoje firmy a výstavu historických fotografií společnosti včetně jejich zaměstnanců. 

Pro obchodní konzultace a získání potřebných informací bylo k dispozici obchodní oddělení včetně našich zástupců pro prodej strojů, servisu a náhradních dílů. Možnost prezentovat nové stroje a následné služby spojené s horizontálními vyvrtávačkami konečným zákazníkům přineslo mnoho cenných kontaktů z celého světa. Obzvlášť velký zájem jsme zaznamenali o výrobu náhradních dílů a generálních oprav. 

Děkujeme všem, kteří nás na našem stánku navštívili. 

Těšíme se na viděnou.