RETOS na veletrhu CIMT 2025 v Pekingu

RETOS VARNSDORF s.r.o. úspěšně reprezentoval Českou republiku na veletrhu CIMT 2025 v Pekingu
V termínu od 21. do 26. dubna 2025 se v Pekingu uskutečnil 19. ročník veletrhu China International Machine Tool Show (CIMT), který patří mezi čtyři nejvýznamnější světové akce v oblasti obráběcích a tvářecích strojů. Letos veletrh dosáhl rekordních rozměrů s výstavní plochou přes 310 000 m² a účastí téměř 3 000 vystavovatelů z více než 30 zemí. Počet návštěvníků se odhadoval na přibližně 200 000.
RETOS VARNSDORF s.r.o. se zúčastnil veletrhu jako součást českého národního pavilonu, který sdružoval celkem 15 českých firem z oboru strojírenství. Tato účast byla organizována Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a podpořena také zastupitelským úřadem v Pekingu.
Na slavnostním otevření českého pavilonu 21. dubna promluvili náměstek ministra průmyslu a obchodu Martin Frélich, zástupce velvyslance ČR v Číně Martin Hošek a viceprezident Čínské asociace výrobců obráběcích strojů (CMTBA) Wang Liming.
Účast na veletrhu CIMT 2025 byla pro RETOS VARNSDORF s.r.o. významnou příležitostí k prezentaci svých produktů a technologií široké odborné veřejnosti. Společnost hodnotí svou prezentaci na veletrhu jako velmi přínosnou, s ohledem na vysoký zájem návštěvníků a možnost navázání nových obchodních kontaktů.
RETOS VARNSDORF s.r.o. tímto potvrzuje svou silnou pozici na mezinárodním trhu a pokračuje v tradici českého strojírenství, které je dlouhodobě uznáváno pro svou kvalitu a inovace.
Účast společnosti RETOS byla plně financována Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky, za což MPO patří náš upřímný dík. Na místě RETOS profesionálně reprezentoval Miloš Holakovský ze společnosti TOS VARNSDORF, jemuž tímto srdečně děkujeme za výbornou prezentaci firmy a jejího portfolia.