Horizontální vyvrtávačky

To byl MSV 2018

1. 11. 2018 11.18

I letos jsme se zúčastnili Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Pro RETOS VARNSDORF byl veletrh příležitostí oslavy 25. výročí založení firmy.

Na stánku byla k vidění expozice dobových fotografií pojící se s historii firmy RETOS VARNSDORF, mj. např. fotodokumentace stavby budov z počátku 20. století, t.č. areálu firmy Arno Plauert. Návštěvníci se mohli těšit z nápaditých malých dárků motivem vázaných na výročí firmy, a vyvrcholením oslav byl decentní kytarový koncert Karla Růžičky, kterého krátce jako host doplnil ředitel firmy Jan Müller přednesem vlastních skladeb.

Tentokrát jsme se prezentovali modelem stroje RET10X s rozsáhlým příslušenstvím. Klíčovými novými prvky je robotická výměna nástrojů a pick-up stůl s automatickou výměnou frézovacích hlav. Od roku 2016, kdy jsme na stánku MSV křížovou vyvrtávačku RET10X prezentovali jako novinku, zájem o tento produkt roste. Společně s deskovou vyvrtávačkou RET10P tvoří vysoce variabilní stavebnicovou rodinu CNC strojů nové generace.

Návštěvnost na stánku RETOS byla po celý týden vyšší než loni. Mnoho stávajících i nových potenciálních zákazníků projevilo konkrétní zájem nejen o nové stroje, ale stále i o generální opravy, především strojů řady WHN13, WH10 a W100. Veletrh proto hodnotíme jako úspěšný.

Děkujeme všem zúčastněným, návštěvníkům, zákazníkům a zástupcům za dobrou spolupráci.

Těšíme se i s Vámi na další čtvrtstoletí úspěšné spolupráce.