Horizontální vyvrtávačky

RETOS na svém prvním triatlonu zvítězil

11. 6. 2022 10.00

TOS triatlon, který se konal 04.05.2022 ve Varnsdorfu prověřil fyzickou kondici i našich zaměstnanců. Z firemních štafet získal RETOS VARNSDORF první místo.

Trasa byla rozdělena na 500 m plavání s krátkým výběhem z vody podél břehu, 15 km jízda na horském kole a nakonec 5 km běh kolem rybníka. Předchozí noc silně pršelo i během akce občas mrholilo, tak obvykle již mokrá trasa na kolo byla dost blátivá a obávali jsme se úrazů. Ale nešetřili jsme se a spolu jsme celou trasu zvládli za 1 hodinu 16 minut 41 sekund. Julia Švarc z marketingu začala s plaváním a předala štafetu panu řediteli Ing. Janu Müllerovi, který výborně absolvoval blátivou jízdu na kole. Miroslava Stejskalová z účtárny ukončila závod rychlým během a hlavně v posledním kolečku ze sebe vydala maximum.

Pro nás to byl první triatlon, kterého jsme se jako tým RETOS VARNSDORF zúčastnili. Děkujeme pořadatelům za hezký zážitek.